DKMP
Genel Müdürlüğümüz,bu site içerisindeki  hypertext linkler ile doğrudan ya da dolaylı olarak bu web sitesi üzerinden kullanılan diğer özellikler de dahil olmak üzere, web site bilgileri ve güncellemeler açısından bir süre garantisinde bulunmamaktadır. Web sitesi içerisinde yer alan bilgiler ışığında verilecek kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, sayfayı ziyaret eden kişiye aittir.

Kurumumuz, web sitesine girilmesi veya içeriğindeki herhangi bir site bilgisinden yararlanılması veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, özel, sonuç niteliğindeki ya da diğer tür kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Bu web sitesinde yer alan bilgiler, gösterilen yoğun çabalara rağmen; kesin ya da güncel olmayabilir veya herhangi bir durumdaki şartlara uyarlanamıyor olabilir. Bu web sitesinde olabilecek herhangi bir yanlışlık veya eksiklikten dolayı sorumluluk Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü'ne atfedilemez.

Bu web sitesinde yer alan bilgiler ışığında vereceğiniz kararlarla ilgili tüm sorumluluk, tamamıyla site ziyaretçisine aittir. 

Bu web sitesine bağlantı ile yönlendirme yapmış olan başka bir web sitesinin içeriğinden Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü sorumlu tutulamaz.
Bu siteyi ziyaret ettiğinizde yukarıdaki hususları kabul etmiş sayılırsınız.


© 2018-2023 Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü, Her Hakkı Saklıdır.                            


İletişim Bilgileri


Telefon:(+90 312) 207 50 00

Email: dkmp@tarimorman.gov.tr

Website: www.milliparklar.gov.trAdres