toplantı

YATIRIM BÜTÇESİ HAZIRLAMA EĞİTİMİ AFYONKARAHİSAR’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ…

Doğa Koruma ve Milli Parklar(DKMP) Genel Müdürlüğü, bölge müdürlükleri ve il şube müdürlerine yönelik olarak düzenlenen yatırım bütçesi hazırlama eğitimi Afyonkarahisar’da yapıldı.

DSC_7180

Genel Müdür Nurettin Taş’ın da katıldığı eğitim toplantısında yaklaşık 150’ye yakın DKMP çalışan yer aldı.

Toplantıda uygulamada yaşanan güçlükler ve çözüm önerileri görüşüldü. Genel Müdür Nurettin Taş, özellikle alanlarımızın yönetiminden mesul bölge müdürlerimize yapılacak olan projelere dikkat edilmesi özellikle bizleri ileriye taşıyacak projelere ağırlık verilmesi noktasında gayret gösterilmesi gerektiğini vurguladı.

DSC_7330

Genel Müdür Taş; Korunan alan denetimlerinin sık yapılması ve temizliğine dikkat edilmesi gerektiğini ve alana gelen ziyaretçilerin alandan memnun ayrılmasının sağlanması noktasında çalışmalar yapılmasını istedi.

Bölge müdürlüklerinin hedeflerini tutturma noktasında takipçi olmalarını, işin başından sonuna kadar sahada denetimlerinin sürmesi gerektiğini ifade eden Taş, alanlarımızın tanıtımına da ağırlık verilmesi gerektiğini vurgulayarak görsel medyanın, sosyal medyanın ve yazılı basının aktif kullanılması talimatını verdi.

DSC_7313

Bunların yanı sıra yatırım bütçesi hazırlamada ile ilgili detaylar konunun uzmanları tarafından katılımcılara anlatıldığı toplantının ardından 26 Ağustos Tabiat Parkı’ndaki İstiklal Tanıtım Merkezi’nde incelemelerde bulunuldu.

17 Nisan 2018, Salı
İletişim Bilgileri


Telefon:(+90 312) 207 50 00

Email: dkmp@ormansu.gov.tr

Website: www.milliparklar.gov.trAdres