Belgrad_ormani_vitrin

SAYIN BAKANIMIZ VE GENEL MÜDÜRÜMÜZ İSTANBUL’DA

Tarım ve Orman Bakanımız Dr. Bekir Pakdemirli ile Genel Müdürümüz Yusuf Kandazoğlu Belgrad Ormanı’nda vatandaşlarla bir araya geldi.
Belgrad-1

“İstanbul Tabiat Turizmi Uygulama Eylem Planı” kapsamında bazı etkinlikler gerçekleştiren Bakanımız Dr. Bekir Pakdemirli, ilk olarak Neşet Suyu Tabiat Parkı’ndaki yürüyüş parkurunda bir doğa yürüyüşü gerçekleştirdi.

Belgrad-2

Katılımcılardan yoğun ilgi gören ve gerçek bir orman terapisi yaşatan doğa yürüyüşünün ardından varış noktasında Sayın Bakanımız tarafından Belgrad Ormanındaki ziyaretçilere dondurma ikramında bulunuldu.

Belgrad-4

Neşetsuyu Tabiat Parkındaki günübirlik ziyaretçileri selamlayarak Falih Rıfkı Atay Tabiat Parkına ulaşan Bakanımız Bekir Pakdemirli, burada Türkiye Muharip Gaziler Derneğine mensup şehit ve gazi yakınları ile bir araya gelerek kahvaltı etti.

Kahvaltı programının ardından Bahçeköy Geyik Üretme İstasyonu’na hareket eden Bakanımız ve Genel Müdürümüz, üretim istasyonunda yakalama kapanında bakım ve tedavileri yapılan geyikler ile tedavileri tamamlanan yırtıcı kuşları doğal yaşam alanlarına bıraktı.
Belgrad-3

Sayın Bakanımız tarafından gerçekleştirilen tabiat turizmi etkinliklerine Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Yusuf Kandazoğlu’nun yanı sıra bakanlığımızın yöneticileri katıldı.

Belgrad-5

16 Haziran 2019, Pazar
İletişim Bilgileri


Telefon:(+90 312) 207 50 00

Email: dkmp@tarimorman.gov.tr

Website: www.milliparklar.gov.trAdres