dsd4345566

GENEL MÜDÜR NURETTİN TAŞ MUŞ, ERZURUM VE ERZİNCAN’DA İNCELEMELERDE BULUNDU…

Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) Genel Müdürü Nurettin Taş ve beraberindeki heyet,  11-13 Haziran tarihleri arasında XIII. ve XIV. Bölge Müdürlükleri sorumluluk sahalarında incelemelerde bulundu.

Yetkililerin 11 Haziran’da ilk durağı, Kars Sarıkamış Allahu Ekber Dağları Milli Parkı oldu. Sarıkamış Harekatı Kafkas Cephesi Tanıtım ve Araştırma Merkezi inşaatını gezerek, incelemelerde bulunan heyet, buradan Erzincan’a hareket etti.

 

IMG_1907

 

Genel Müdür Taş ve beraberindeki Genel Müdürlük heyeti 12 Haziran’da Malazgirt Kaymakamı Soner Karlı’nın da iştirakleriyle, Malazgirt Meydan Muharebesi Tarihi Milli Parkı’da devam etti.

 

IMG-20180613-WA0026

 

Genel Müdür Nurettin Taş ve beraberindeki heyet, Malazgirt Meydan Muharebesi Tarihi Milli Park alanında yapımı süren; Merasim alanı, Toplanma alanı,  Hitabet alanı, Protokol ikram alanı, Fetih yolu, Şadırvan ve Namazgah inşaatlarını yerinde inceledi.

DKMP Genel Müdürü Nurettin Taş buradaki denetlemeleri sırasında; işçiliklerde yapılan hataların düzeltilmesi ve daha hassas çalışılması yönünde talimatlarda bulundu. Genel Müdür Taş ayrıca, fetih yolu ve namazgah alanındaki işlerin düzenlenmesi ile ilgili kararlarını belirterek, şantiye ziyaretçi defterini de imzaladı.

IMG-20180613-WA0048

13 Haziran’da Erzincan iline geçen Nurettin Taş ve yetkili heyet, “Dumanlı Tabiat Parkı”nda yapımı süren peyzaj uygulama projelerinin inşaat çalışmalarını yerinde inceledi. Genel Müdür Taş; bu inceleme sırasında, işin zamanında bitirilmesi ve kaliteden ödün verilmemesi hususunda gerekli gayretin gösterilmesi temennilerinde bulunarak, Muş, Erzincan ve Erzurum illeri ziyareti programını tamamladı

13 Haziran 2018, Çarşamba
İletişim Bilgileri


Telefon:(+90 312) 207 50 00

Email: dkmp@tarimorman.gov.tr

Website: www.milliparklar.gov.trAdres