4534rtrertere

BÜTÇE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

Doğa Koruma ve Milli Parklar(DKMP) Genel Müdürlüğü, ilgili merkez ve taşra personeli ile Genel Müdür Yusuf Kandazoğlu Başkanlığı’nda Kızılcahamam Soğuksu Milli Parkı’nda Bütçe Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirildi.

9D0A6450

Geçtiğimiz dönemlerde yapılan yatırımları değerlendirmek ve önümüzdeki dönem hedefleri konusunda planlamalarda bulunmak üzere bir araya gelinen toplantıda, uygulamada karşılaşılan güçlükler ve çözüm önerileri konuşuldu.

DKMP Bölge Müdürlerinin sunumları ile başlayan toplantı, ikinci gününde Soğuksu Milli Parkı Ziyaretçi Tanıtım Merkezi’nde incelemeler ile devam etti.

9D0A6410

Kapanış konuşmasında Genel Müdür Yusuf Kandazoğlu; alanlarımızın sürekli denetlenmesi gerektiğini vurgulayarak “Bilinmelidir ki bizim teşkilatımız geleceğin mesleğidir. Doğa turizmi, yaban hayatı, avcılık gelecekte ülkemizde ön planda olacak başlıklardır. Ülkemize gelen turist sayısına yaklaşıyoruz. Gelecekte Ülkeye ekonomik katkı bakımından bu denge değişecektir. O zamana kadar bizler de korunan alanlarımızı arttırmalı, alanlarımızdaki çalışmalarımızı tamamlamalıyız.” dedi.

 

 

28 Şubat 2019, Perşembe
İletişim Bilgileri


Telefon:(+90 312) 207 50 00

Email: dkmp@tarimorman.gov.tr

Website: www.milliparklar.gov.trAdres